Осінній бал 2019

Щастя до всіх хай сьогодні заходить

В школу, в осінній наш зал.

Юність сьогодні у школі проводить

Світлий осінній бал.

Такими поетичними рядками старшокласники відкрили шкільний осінній бал. Це справді було феєричне, по-особливому красиве свято. Діти на ньому танцювали різні танці: румбу, самбу, джайв, ча-ча-ча; польку, танго  і, звичайно, вальс – вічно юний танець, якому насправді вже більше 200 років. А відкрив бал, як зазвичай було на балах, полонез. Його продемонстрували одинадцятикласники.

Учні 8-их класів також довели, що вже мають право бувати на балах, виконавши танок у сучасних ритмах.

Танці, пісні, музика, ігри,  дотепний гумор перепліталися на вечорі. Журі дуже важко було визначитися з обранням Короля та Королеви балу. Тому була запропонована гра «Дами запрошують кавалерів», у ході якої з усіх танцівників залишилися найспритніші: Зміївська Дарина та Шолох Володимир, учні 11 класу. Вони і стали Королем та Королевою Осіннього балу.

Гарно справилися з роллю ведучих учні 11 класу: Краснонос Анастасія та Ткаченко Олексій, концертмейстер – Іван Коцупал, танцмейстер – Дмитро Покутній, учні 10 класу. Усі класні колективи нагороджені грамотами та солодкими призами.

изображение_viber_2019-10-25_16-06-15   изображение_viber_2019-10-25_16-06-20 изображение_viber_2019-10-25_16-06-07   изображение_viber_2019-10-25_16-06-12