Стартував X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

P91021-142554     21 жовтня у школі  відбулося урочисте відкриття X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Метою свята було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

З вітальним слоом та побажаннями перемоги до учасників конкурсу звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Безкоровайна: «Конкурс імені Т.Шевченка – це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря».

Учні 9-Б класу — ведучі свята декламували поетичні твори Т.Г.Шевченка, відзначали його роль у розвитку літератури. Захід проходив в атмосфері творчого натхнення.

По завершенні урочистої частини здобувачі освіти виконували конкурсні завдання І етапу конкурсу.

P91021-144035      P91021-142609