Славні козаки — славна історія

изображение_viber_2019-10-21_10-46-16       14 жовтня — значуща дата,  яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України, бо українці відзначають чотири великих свята:
День святої Покрови Пречистої Богородиці,  річниця створення Української повстанської армії (УПА) — 1942 р.,  День Українського козацтва та День Захисника України

З метою формування рис характеру: патріотизму, гуманізму, милосердя; виховання правильного ставлення та любові до історії українського народу; розширення знання учнів про історію славного українського козацтва, Запорозької Січі, гетьманів, пробудження почуття відповідальності перед наступним поколінням; формування в учнів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуттям особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни, виховання глибокої поваги до воїнів, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, у актовій залі школи пройшло свято «Ми — роду вкраїнського діти». Ведучими були учні 7-А класу на чолі з класним керівником — вчителем історії Ровенською С.М. Вони торкнулися історії України, прочитали вірші,  інсценували написання листа турецькому султану.

У 6-Б класі (класний керівник Вязова Т.В.) відбувся виховний захід у формі змагання «Хай не буде переводу козацькому роду».  Змагалися козаки і козачки у витривалості, дотепності, гуморі, силі.  У ході заходу учні розширили знання про козаччину, познайомилися з її традиціями.

изображение_viber_2019-10-21_10-35-37   изображение_viber_2019-10-21_10-34-29 изображение_viber_2019-10-21_10-46-21   изображение_viber_2019-10-21_10-46-12