МОБІЛЬНИЙ КОНСУЛЬТПУНКТ «ВЛАСНА МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА»

05_resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, символічно – у День методиста (3 вересня) відбулося чергове навчання педагогів, які претендують на присвоєння звання «учитель-методист» («викладач-методист», «вихователь-методист», «керівник-гуртка-методист», «практичний психолог-методист»), у формі мобільного консультпункту «Власна методична розробка».

Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, к.пед.н., доцент, звернулась зі словами-меседж-акцентами до учасників заходу та наголосила на нормативно-правовій базі з означеного питання, особливостях моделювання власної методичної розробки.

Сердюк О.П., завідувач навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО ознайомила присутніх з порядком подання розробки на розгляд комісії зі схвалення власних методичних розробок педагогічних працівників.

Курган О.В., методист з експериментально-дослідної діяльності та передового педагогічного досвіду навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО підготувала для учасників заходу презентаційний вернісаж власних методичних розробок учителів області.

У другій частині роботи консультпункту учасники заходу працювали індивідуально з членами експертних груп зі схвалення власних методичних розробок. Навчання при СОІППО пройшла вчителька школи Людмила Утка.

По закінченню роботи учасники мобільного консультпункту отримали методичні рекомендації.

02_result

  • Click to enlarge image 01_result.jpg