Конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

viber image 2019-05-24 , 09.25.43З метою виховання  почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, любові до рідного краю, виявлення, розвитку та підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей у квітні-травні 2019 року  відбувся заочний міський етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

У конкурсі взяли участь учні всіх закладів загальної середньої освіти міста. Відповідно до Положення про конкурс на розгляд журі було представлено роботи за трьома віковими групами (молодша, середня, старша). Конкурс проводився у номінації «образотворче мистецтво». Учасники представили малюнки у довільних техніках виконання. Журі відзначило оригінальність ідеї, композиційну досконалість, техніку виконання, відповідність обраній темі. Відповідно до наказу від 20.05.2019 року    №107-ОД «Про підсумки міського етапуВсеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді«За нашу свободу»» учні школи серед переможців:

— у молодшій віковій категорії:

Опара Анна – ІІ місце;

Покутній Давид – ІІІ місце;

— у середній віковій  категорії:

Сагаченко Марину, Котляра Богдана –  І місце;

Черненко Маргарита,  Шевченко Софія  – ІІ місце;

Кобзар Дар’я – ІІІ місце;

— у старшій віковій категорії:

Коровніченко Анна –  І місце;

Шарапова Анастасія – ІІ місце