Володимир Ільченко: «Присутність»

m2855-600x400В Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва – нова цікава виставка. 17 травня місцевій громадськості свої роботи презентував молодий сумський художник Володимир Ільченко. Його виставка «Присутність» присвячена Міжнародному дню музеїв, що відзначається в Україні 18 травня. В експозиції виставки представлені 24 живописні роботи різних розмірів та форматів: від відносно, невеликих до масштабних. Вони естетичні, витончені, гармонійні, цілісні, легкі, життєві та наповнені яскравими фарбами.  Кольори,  переважно, світлі, сонячні і теплі. На них чітко промальовані контури та лінії. Всі роботи представлені в стилі стародавнього декоративного малярства. Створені вони протягом останніх кількох років. Об’єднує їх прагнення автора до гармонії з оточуючим світом, відтворення настрою та емоцій на полотні.

Перші гості вернісажу, серед яких – учні 9-го Б класу школи, учитель мистецтва Оксана Бубон,  були приємно вражені своєрідністю і багатогранністю образних і кольорових рішень.  Хтось із гостей більше сприймав саме кольорову гаму та говорив, що роботи неймовірно яскраві, хтось шукав приховані деталі, хтось відзначав особливий стиль художника, учні ж порівнювали їх з роботами знайомих.

m2858