Знати. Уміти. Допомогти

viber image 2019-05-20 , 15.12.3221 квітня з метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру в нашій школі пройшов день цивільного захисту.  День розпочався із загальношкільної лінійки, на якій учням був оголошений план проведення заходів. На  лінійці заступник директора школиНіна Бєлєскова пояснила учням, в чому полягає небезпека  надзвичайних ситуацій  та актуальність проведення дня цивільного захисту.      У відповідності до Плану проведення основних заходів Дня цивільного захисту організовано і злагоджено проведені наступні заходи: проведення годин спілкування за затвердженою тематикою з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та занять з медико-санітарної підготовки відповідно до навчальної програми;  організована робота виставки книжок, альбомів, пам’яток, брошур, періодичних видань з питань цивільного захисту, а саме: «Цивільний захист», «Надзвичайні ситуації», «Знай і вмій», «Людина в екстремальних ситуаціях», «Природа і людина»; виставки зразків індивідуальних засобів захисту органів дихання і шкіри, медичних засобів надання першої медичної допомоги; проведено огляд-конкурс виставки стінних листівок, фотогазет та іншої настінної агітації з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та визначені переможці;  проведені вікторини за відповідною  тематикою. В кінці п’ятого  уроку пройшла евакуація учнів та робітників школи у звязку з надзвичайною ситуацією за сигналом «Увага! Пожежа!»

За доброю традицією в рамках дня Цивільного захисту наша велика, дружня родина  черговий раз зібралася, щоб провести військово-спортивні змагання, присвячені   діям у надзвичайних ситуаціях Як важливо в таких умовах, щоб людина не розгубилася і пригадала, як правильно поводитися, як врятуватися самому і допомогти іншим. Теперішня складна ситуація в країні просто спонукає нас досконало знати правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, тому своїми знаннями та навичками у сфері цивільної оборони і вирішили  поділитися учасники 2-х команд «Козаки» та «Молода Січ». Захід розпочався шикуванням школярів і здачею капітанами команд рапортів  викладачу предмету «Захист Вітчизни» Романенко О.А.. Ведуча Литвинчук Е.Г.,вчитель предмету «Захист Вітчизни. ОМЗ», оголосила свято відкритим. Змагання розпочалися з патріотичного конкурсу строю та пісні. Команди відповідально поставилися до участі у цьому конкурсі, продемонстрували високий рівень стройової підготовки і творчий підхід до форми команди. Компетентне журі у складі Бєлєскової Н.П., Бігун С.К. та Романенко О.А. оцінювало виступи. У конкурсах «Комбінована естафета», «Лінія перешкод», «Переправа», школярі демонстрували силу, спритність, взаємодопомогу.  Найспритнішими в одяганні протигазу виявилися Кузьменко А. та Безуглий М.  У конкурсі на знання правил надання невідкладної домедичної допомоги дівчата продемонстрували вміння рятувати поранених. У теоретичному конкурсі команди відповідали на запитання, що стосувалися поведінки під час надзвичайних ситуацій. Конкурс перетягування канату перевірив злагодженість дій, командний дух його учасників. Змагання показали, що учасники обох команд сильні, сміливі, спритні і готові допомогти.

viber image 2019-05-20 , 17.44.34   viber image 2019-05-20 , 15.39.43 viber image 2019-05-20 , 15.39.13   viber image 2019-05-20 , 15.12.10 60501579_2049023048727744_284386139903623168_n