«Комета» і «Похмуре місто»

Візит Івана Лозового на Лебединщину завершився змістовною та цікавою зустріччю ініціативною групою молоді «Комета». Учні школи на чолі зі своїм лідером Анастасією Шараповою звернулися до  Івана Івановича з проханням підтримати участь школярів у Всеукраїнському конкурсі «Відкривай Україну». Це конкурс проектів, де команди молоді мають зробити своє місто кращим. Тема обраної номінації — «Похмуре місто». Юні лебединці мають на меті розмалювати будь-яку стіну в місті Лебедині задля естетичного вигляду, аби місто не було похмурим. Звичайно, така справа потребує підтримки і моральної, і фінансової. Іван Лозовий охоче допоміг ініціативній групі. Бажаємо «Кометі» успіху у реалізації проекту та перемоги!

viber image 2019-05-11 , 09.31.57     viber image 2019-05-11 , 09.31.56