Розклад ДПА

ЛЕБЕДИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7

ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

02.05.2019                                                                                                        №81

Про затвердження строків проведення

державної підсумкової атестації

за 2018-2019 н.р.

 

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 25.01.2019  №59 щодо проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2018-2019 навчальному році та на підставі рішення педагогічної ради від 08.04.2019 р. №10

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити такі строки проведення державної підсумкової атестації:

випускників школи І-го ступеня:

07.05.2019 р. – українська мова;

14.05.2019 р. – математика;

випускників 9-х класів:

03.06.2019 р. – англійська мова – 9-А клас;

03.06.2019 р. – українська мова – 9-Б клас;

06.06.2019 р. – математика – 9-А, 9-Б класи;

10.06.2019 р. – українська мова – 9-А клас;

10.06.2019 р. – англійська мова – 9-Б клас:

1 група о 09.00 годині;

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 Директор школи                                               І.А. Харченко

 

Погоджено»                                                                                                                                                                                              «Затверджено»

В.о. начальника відділу освіти                                                                                                                                                               Директор школи

_________________                                                                                                                                                                                 _______________

Т.О. Гримайло                                                                                                                                                                                             І.А. Харченко

Розклад

проведення державної підсумкової атестації

у  Лебединській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області

(повна назва навчального закладу)

в 4-х класах у 2018-2019 навчальному році

№ з/п Предмет Дата проведення ДПА Клас Кількість учнів Початокатестації Склад комісії
1. Українська мова 07.05.2019 4-А 23 09.25 Бєлєскова Н.П., Вакуленко С.В.
2. Українська мова 07.05.2019 4-А 16 09.25 Харченко І.А., Завора С.М.
3. Українська мова 07.05.2019 4-Б 20 09.25 Безкоровайна О.В., Ховрат К.А.
4. Українська мова 07.05.2019 4-Б 20 09.25 Судніцниа Л.М., Плохута Т.М.
5. Математика 14.05.2019 4-А 39 09.25 Бєлєскова Н.П., Вакуленко С.В.
6. Математика 14.05.2019 4-Б 40 09.25 Харченко І.А., Ховрат К.А.

 

Заступник директора з НВР           _______________________________

 

«ПОГОДЖЕНО»  ____________                                                                                                 «ЗАТВЕРДЖУЮ» _________

В.о. начальника Лебединського                                                                                                   Директор школи   І.А.Харченко

міського відділу освіти Т.О. Гримайло

 

Р О З К Л А Д  

державної підсумкової атестації по Лебединській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №7 

Лебединської міської ради   Сумської області за 2018-2019 н. р.

 

№сп\п Назва предмета Форма проведе- ння Клас К-сть учнів Дата прове-де ння Поча-ток атеста-

ції

Місце прове- дення Голова  атестаційної комісії Члени атестаційної комісії Вчитель, що проводить атестацію
1. Англ. мова письмово 9-А 15 03.06 09.00 341 Судніцина Л.М. Коваленко Л.М. Харченко І.А.
2. Англ. мова письмово 9-А 15 03.06 13.00 344 Харченко І.А. Труфаненко Л.І. Доценко Н.В.
3. Укр. мова письмово 9-Б 27 03.06 09.00 342 Безкоровайна О.В. Деменко В.Г. Діденко Л.О.
4. Математика письмово 9-А 30 06.06 09.00 231 Бєлєскова Н.П. Дейнека Т.С. Усенко Л.С.
5. Математика письмово 9-Б 27 06.06 09.00 233 Харченко І.А. Казанцев С.М. Кузьменко Л.І.
6. Укр. мова письмово 9-А 30 10.06 09.00 243 Безкоровайна О.В. Тараспольська О.М. Утка Л.В.
7. Англ. мова письмово 9-Б 14 10.06 09.00 232 Судніцина Л.М. Коваленко Л.М. Зайцева О.О.
8. Англ. мова письмово 9-Б 13 10.06 09.00 233 Бєлєскова Н.П. Яненко І.М. Труфаненко Л.І.

 

Заступник  директора з навчально – виховної роботи                                                                                     Н.П. Бєлєскова

ЛЕБЕДИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7
ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

                                                                                 08.04.2019                                                  №64
Про затвердження складу атестаційних комісій
у навчальному закладі для проведення державної
підсумкової атестації за курс початкової та основної
школи

Державна підсумкова атестація в 2018/2019 навчальному році проводиться відповідно до Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07 грудня 2018 року 1369, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 року за №8/32979 та наказів Міністерства освіти і науки України: №59 від 5.01.2019 р. «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну ередню освіту», №116 від 01.02.2019 р. «Про внесення зміни до додатка 2 наказу МОН від 25 січня 2019 року №59». На виконання цих нормативних документів та на підставі рішення педагогічної ради від 08.04.2019 р. №10,
Н А К А З У Ю :
1. Затвердити склад атестаційної комісії у навчальному закладі для проведення державної
підсумкової атестації у 4-х класах:
Харченко І.А.- голова атестаційної комісії, директор школи.
Бєлєскова Н.П.-голова атестаційної комісії, заступник директора школи з навчально-виховної роботи.
Безкоровайна О.В. – голова атестаційної комісії, заступник директора з навчально-виховної роботи.
Судніцина Л.М.- голова атестаційної комісії, заступник директора школи з виховної роботи.
Члени атестаційної комісії – Вакуленко С.В., Ховрат К.А., Завора С.М., Плохута Т.М.
2. Затвердити склад атестаційної комісії у навчальному закладі для проведення державної
підсумкової атестації у 9-х класах:
Харченко І.А. – голова атестаційної комісії, директор школи.
Бєлєскова Н.П. – голова атестаційної комісії, заступник директора з навчально-виховної роботи.
Безкоровайна О.В. – голова атестаційної комісії, заступник директора з навчально-виховної роботи.
Судніцина Л.М. – голова атестаційної комісії, заступник директора з виховної роботи.
Члени атестаційної комісії: Тараспольська О.М., Деменко В.Г., Утка Л.В., Діденко Л.О.,Усенко Л.С., Дейнека Т.С., Кузьменко Л.І., Казанцев С.М., Труфаненко Л.І., Яненко І.М.,Коваленко Л.М., Зайцева О.О., Доценко Н.В.
3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-
виховної роботи Бєлєскову Н.П.

                                                           Директор школи                            І.А. Харченко