Пам’ять і шана

viber image 2019-04-26 , 09.40.30    26 квітня кожного року, коли починає усе квітнути і хочеться жити, українці згадують сумний квітень 1986 року. У цей день ми віддаємо шану ліквідаторам наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС. Мітинг-реквієм в пам’ять про загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС  зібрав усіх небайдужих біля пам’ятного знака. У заході, приуроченому до чергової річниці ліквідації аварії на ЧАЕС, взяли участь ветерани-чорнобильці, представники влади, жителі міста, учні школи.

«Всі ви — ті, що вижили в тих страшні умовах і заплатили своїм здоров’ям за чисте небо над нашими головами, заслужили повагу, шану і подяку суспільства. Тільки завдяки вам ми сьогодні живемо, ростимо дітей, радіємо весні і життю! І нехай ті страшні події, через які вам довелося пройти, ніколи більше не повторяться на нашій землі!» — зазначили ведучі заходу.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали до монумента квіти.

viber image 2019-04-26 , 09.40.23    ′′’viber image 2019-04-26 , 09.40.24