Загальношкільні батьківські збори

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.   22 квітня відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких цього разу розглянуто важливі питання збереження життя і здоров′я дітей, організаційні питання. Голова батьківського комітету школи оголосила порядок денний:

1. Про затвердження заходів на виконання рекомендацій Форуму батьківсько-педагогічної громадськості «Майбутнє дітей залежить від кожного з нас»(Судніцина Л.М.)

2. Шкідливі звички: як розпізнати та запобігти. Психологічні аспекти. (Звоновська О.І.)

3. Про організацію літнього відпочинку 2019 року. (Судніцина Л.М.)

4. Про дотримання здобувачами освіти правил поведінки та техніки безпеки під час святкових днів та в канікулярний період. (Судніцина Л.М.)

5. Про затвердження макета щоденника учня Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №7 (Судніцина Л.М.)

6. Про організоване закінчення 2018-2019 навчального року. (Бєлєскова Н.П.)

7. Про лист-вимогу до міської ради щодо встановлення «лежачих поліцейських» в межах пішохідних переходів поблизу школи. (Борисенко І.В.)

У кінці зустрічі директор школи Ірина Харченко подякувала батькам за небайдуже ставлення до проблем школи та висловила впевненість, що вони і надалі не будуть шкодувати сил і часу й завжди спрямовуватимуть свої зусилля на досягнення успіху у спільній справі – вихованні успішної особистості.

ПІСЛЯ ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНИХ ЗБОРІВ ВІДБУЛИСЬ КЛАСНІ ЗБОРИ.