Науково-технічна учнівська конференція

17 квітня у Сумському державному університеті з метою залучення учнівської молоді до дослідницько-експериментальної та науково-технічної роботи, відбулася 39-та науково-технічна учнівська конференція Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ЦНТТУМ) Сумського державного університету «Сучасні технології у промисловому виробництві».

Організатором конференції традиційно виступив директор Сумського ЦНТТУМ, професор Віталій Олександрович Смірнов. Вихованці Центру – це учні 9-11 класів загальноосвітніх закладів міст Суми, Лебедин (школи № 5, 7) та Білопілля.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся перший проректор СумДУ Василь Карпуша, який наголосив на безумовній необхідності залучення юних інженерів до науково-технічної творчості та подякував викладачам Центру за їх внесок у освіту майбутніх фахівців.

Учасники представили на конференції 14 доповідей на різну тематику з предметів: теоретична механіка, опір матеріалів, кінематика, електротехніка тощо. Наше місто презентували учні 10 класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 та учень 11 класу Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7. Свої роботи на розсуд компетентного журі представили Тріщенко Микола (СШ №7), Древаль Єгор, Глеба Денис, Морозова Єлизавета (ЗОШ №5).