Інтегрований підхід у навчанні географії в умовах Нової української школи

56622481_794296520943759_3836850880024412160_n.jpg.pagespeed.ce.jSVe8Ofr2o      10 квітня 2019 року в Конотопському районі відбувся обласний семінар для вчителів географії «Інтегрований підхід у навчанні географії в умовах Нової української школи». Учасником семінару стала Тетяна Вязова, вчитель географії школи.

Учасників заходу вітали заступник голови Конотопської РДА Тетяна ШЕРУДИЛО, начальник районного відділу освіти Микола ВЕРБНЯК, методисти районного методичного кабінету, педагогічний та учнівський колективи районних закладів освіти. Під час заходу вчителі географії удосконалювали практичні навички щодо інтеграції змісту географічної освіти в умовах реалізації концепції Нової української школи, ознайомилися з системою роботи педагогів Конотопського району. Ранкову зустріч, як новітню технологію Нової української школи (ранкове коло «Австралійський дощ», знайомство «Який я континент?»), представляла вчитель початкових класів Великосамбірського НВК Анастасія ІГНАТУЩЕНКО та її вихованці. Створення ментальних карт, як інструменту інтеграції уроків географії та історії, презентував вчитель географії та історії даного закладу Олег ДАНИЛЕНКО. Вчитель Попівського НВК Руслана КРИВЕНКО працювала у студії професійної майстерності, в якій учасники семінару практикувалися у використанні інтерактивно-інтегрованих вправ на уроках географії та зарубіжної літератури. Педагоги вчилися створювати інтерактивні вправи з використанням онлайн-сервісу «Learning Apps». Креативно була представлена студія «HAND – MADE» з використання леп- буків в освітньому процесі природничих дисциплін, спікером якої була вчитель біології Наталія ДАВИДЕНКО. Учасники заходу із захопленням брали участь у майстер-класі з виготовлення топіарію до 80-річчя Сумщини «З Сумщиною в серці», організаторами якого були методисти районного Центру позашкільної роботи Людмила ДАРІЙ та Тетяна ПЕТРЕНКО. Підсумком заходу став арт-простір «Європейське майбутнє за нами», а родзинкою семінару було відвідування учасниками семінару музею художника-монументаліста, графіка, нашого земляка зі світовим ім’ям Миколи СТОРОЖЕНКА в с. В’язове.
Семінар пройшов в дружній та творчій атмосфері.

57076219_794296504277094_1070632452361289728_n.jpg.pagespeed.ce.3nMsa_9QKS      viber image 2019-04-11 , 10.07.56