Успіхи у Малих олімпіадах серед учнів 3 та 4 класів

IMG_20190319_153101    Відповідно до Положення про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у навчальних закладах міста Лебедина, затвердженого наказом відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради від 23.09.2015 № 220-ОД, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованих та здібних учнів, забезпечення наступності між початковою та середньою ланками освіти у школах міста було проведено Малі учнівські олімпіади з математики та природознавства серед учнів 3-4 класів шкіл міста.  Шкільний етап було проведено з 11 до 28 лютого 2019 року. Міський етап проводився на базі ЗОШ № 1 (математика – 12 березня, 9 березня природознавство). В олімпіаді з математики взяли участь 27 учнів 3-х та 27 учнів 4-х класів міських шкіл. До участі в олімпіаді з природознавства було залучено 27 учнів 3-х класів та 29 учнів 4-х класів.
Відповідно до протоколів засідання журі переможцями олімпіади з математики визначено таких учнів школи:

учні 3-х класів (можлива максимальна кількість балів – 21)

1. Марченко Віталій (учитель К.І.Кульбачна) – IІ місце (13 балів)
2. Грищенко Анна (учитель К.І.Кульбачна) – IІІ місце (8 балів)

учні 4-х класів (можлива максимальна кількість балів – 21):

1. Вельбой Анастасія (учитель С.В.Вакуленко) – І місце (21 бал)
2. Крижанівський Михайло(учитель К.А.Ховрат) – ІІ місце (20,5 балів)
3. Шульга Борис(учитель С.В.Вакуленко) – ІІ місце ( 19 балів)
4. Федина Ярослав(учитель С.В.Вакуленко) – ІІІ місце (16 балів)
5. Попянош Михайло (учитель К.А.Ховрат) – ІІІ місце (16 балів)

У командному заліку з математики :   команда 3-А класу  (учитель К.І.Кульбачна) –ІІ місце ( 25 балів із 63 ), команда 4-А класу  (учитель С.В.Вакуленко) – І місце (56 балів із 63),  команда 4-Б класу (учитель К.А.Ховрат) – ІІ місце (44,5 балів із 63_)

Відповідно до протоколів засідання журі переможцями олімпіади з природознавства стали:
учні 3-х класів (можлива максимальна кількість балів – 46 ):
1 .Стрільник Віталія (учитель К.І.Кульбачна) – І місце ( 31 бал)
2. Грищенко Анна (учитель К.І.Кульбачна) – ІІ місце ( 26,5 балів)
3. Саламашка Кіріл(учитель К.І.Кульбачна) – ІІІ місце (23,5 балів)
4. Дятлов Максим (учитель В.В.Зленко) – ІІІ місце (21,5 балів)

учні 4-х класів (можлива максимальна кількість балів – 46):
1. Ільченко Анна (учитель С.В.Вакуленко) – І місце (35 балів)
2. Попянош Михайло (учитель К.А.Ховрат) – ІІ місце (31 бал)
3. Пізняк Поліна (учитель С.В.Вакуленко) – ІІ місце (30 балів)
4. Лісова Ксенія (учитель С.В.Вакуленко) – ІІ місце (30 балів)
5. Кириченко Анастасія (учитель К.А.Ховрат) – ІІІ місце (26,5 балів)

У командному заліку олімпіади з природознавства призові місця вибороли команди учнів:
3-х класів:
І місце – команда 3-А класу (учитель К.І.Кульбачна) – 81 бал із 138
ІІІ місце – команда 3-Б класу  (учитель В.В.Зленко ) – 60,5 балів із 138
4-х класів:
І місце – команда 4-А класу (учитель С.В.Вакуленко) – 95 балів із 138
ІІ місце – команда 4-Б класу  (учитель К.А.Ховрат) – 81 бал із 138

Вітаємо учнів-переможців та їх учителів, бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Завдання переглянути можна за посиланням.

За матеріалами http://lebosvita.org.ua/2019/03/zavershylysya-mali-olimpiady-sered-uchniv-3-ta-4-klasiv/

IMG_20190319_153026