“Я – нащадок патріотів України”

Світлина від Людмили Утки.  Вперше у нашому місті відбувся обласний фестиваль проектів “Я – нащадок патріотів України”, організований Благодійним фондом імені Івана Григоровича Лозового. Захід проходив у стінах Лебединського медичного училищі ім. професора М.І.Сітенка. Голова фонду Іван Лозовий під час вступного слова привітав учасників фестивалю та побажав їм успіхів.

Як було зазначено організаторами, до участі у обласному фестивалі проектів «Я – нащадок патріотів України» мали нагоду долучитися учні та молодь, які навчаються у закладах освіти Сумської області з виступом проекту у вигляді презентації, есе, твору, вірша, чи відео фрагменту до 5 хвилин про своїх героїчних батьків, братів, сестер, які воюють чи загинули на фронті, чи брали участь у Революції гідності. Захищав свій проект «Моя родина – це скарб України» учень 9-А класу Корчменко Олександр.

Виступи учасників оцінювало журі у складі голови Благодійного фонду ім. Івана Григоровича Лозового Івана Лозового, міського голови Олександра Бакликова, депутата обласної ради Лілії Ричкіної, директора Лебединського медичного училища ім. проф. М.І.Сітенка Олександра Удодіка, історика, краєзнавця, Почесного громадянина міста Лебедина Бориса Ткаченка, історика, краєзнавця, директора Лебединської спеціальної школи-інтернату Анатолія Удода.

Учасники фестивалю були нагороджені дипломами і отримали цінні подарунки від Благодійного фонду ім. Івана Лозового. Сашко став призером фестивалю, посівши ІV місце.

Дякуємо родині Саші. Низький уклін мужній династії Корчменко- дідусеві , татові та дядькам, які завжди стояли і стоять на варті миру.

Світлина від Лебединська міська рада.  Ð¡Ð²Ñ–тлина від Лебединська міська рада.

Світлина від Людмили Утки.