Нові здобутки членів євроклубу “Сузір’я дружби”

viber image 2019-03-07 , 12.17.31   02 — 04 березня представники шкільного євроклубу “Сузір’я дружби” Трофименко Є. та Утка В. взяли участь у тренінгу з волонтерства для євроклубів «Gathering – Event». Разом з координатором євроклубу Яненко І.М. учні пройшли квест на знання міста Суми та його історії, брали інтерв’ю у жителів міста про волонтерську роботу та визначні місця обласного центру. Команда нашої школи стала переможцем у вікторині «Що ти знаєш про волонтерство?» та отримала цінні призи.

Тренери ГО «Центр євроініціатив» (м. Суми) разом із 37 учасниками євроклубів Сумської області були залучені до неформального навчання та розробляли симуляційні ігри про волонтерство. Креативності та зрілості аргументації виступів дітей можна було позаздрити. Як можна прокоментувати бажання створити ігровий майданчик для учнів початкової школи, залучити бувших випускників до ландшафтного дизайну навчального закладу, випікання та використання їстивного еко – посуду для чаю, кави чи борщу! А ще можна сортувати сміття, проводити майстерні для дітей з особливими потребами та влаштовувати ярмарки. «Що може зробити волонтер?», – як ви гадаєте? Ми знаємо що багато! Можна бути волонтерами на локальному та міжнародному рівнях, ставати «послами» європейської інтеграції та прихильниками європейських цінностей у нашій країні. Треба тільки захотіти.

viber image 2019-03-07 , 12.17.41   viber image 2019-03-07 , 12.17.32 viber image 2019-03-07 , 12.17.33   viber image 2019-03-07 , 12.17.35