Спілкуймося англійською

Тиждень англійської мови — завжди цікава подія у школі. Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу.

Велику роль у вивченні іноземної мови відіграє позакласна робота, однією з форм якої є предметний тиждень. Це дозволяє систематизувати отримані знання, активізувати їх у мові, сприяє підвищенню рівня практичних навичок.

Тиждень  розпочався лінійкою, яку підготували вчитель англійської мови Лойченко І.А. та учні 8-А класу.

Наступним проведено день спілкування англійською мовою. Вчителі англійської мови Доценко Н.В.,Войтенко О.О.,Яненко І.М.,Коваленко Л.М., Лойченко І.А.,Труфаненко Л.І. підготували цікаві завдання та інтерактивні ігри для молодших школярів (1-А,1-Б, 2-Б, 4-Б). Разом з вчителями ігри готували та проводили учні 5-А, 6-А, 5-Б класів.

Учні старшої школи взяли участь у колі спілкування на тему «Пізнаймо один одного  краще» та в бліц – вікторині «Who knows English better?»

Свято «We Love English»  в 4-А класі сподобалось  дітям і батькам. Учні змагались на краще знання мови, співали, танцювали та показали виставу в двох діях «Будинок з привидами».

Захоплюючою була інсценізація казки англійською мовою «The bun» («Колобок») у 3-А класі. (Вчитель Лойченко І.А.). Діти з великим задоволенням брали участь у заході та продемонстрували свої творчі здібності, знання з англійської мови.

Проведення предметного тижня не тільки поглибило знання з вивчення мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.

viber image 2019-03-01 , 14.30.12    IMG_20190221_113718 IMG_20190221_114850   IMG_20190221_120027