Клуб молодого вчителя запросив на гостину

На базі ЗОШ №1 відбулося засідання Клубу молодого учителя на тему «Урок — сучасний, цікавий, діяльнісний». На засідання були запрошені молоді вчителі школи Вязова Т.В., Алхімова О.О., Шевченко М.С.  Протягом дня молоді педагоги мали змогу ознайомитися з досвідом роботи кращих вчителів,  відвідавши показові уроки, проведені вчителями вищої категорії.

«Яким має бути урок якого чекають?» — так звучала тема дискусії, під час якої молоді педагоги обговорили результати проведеного анкетування серед учнів 6,9 та 11 класів та висловили власні думки.

У продовженні засідання перед молодими колегами з міні-лекцією на тему «Дидактичні вимоги до уроку» виступила  заступник директора з навчально-виховної роботи Тимошенко І.М. Завідувач міського методичного кабінету Ковтуненко Л.В. провела кроссенс «Типи сучасного уроку.»

Засідання Клубу молодого вчителя дало змогу педагогам не тільки збагатити свої теоретичні знання з методики та дидактики, а й побачити та проаналізувати їх застосування на практиці, висловити власне бачення сучасних реформ, що відбуваються в освіті.