Змагалися юні волейболісти

IMG_7040 (1)     Багатими на спортивні змагання серед школярів були січень та лютий. 22 та 24 січня відбулися змагання Шкільної волейбольної ліги України. Змагання проходили за олімпійською системою у двох вікових категоріях: старшій (2002 рік народження та молодші) та середній (2005 рік народження та молодші). 22 січня пройшли змагання серед юнаків, 24 – серед дівчат. Серед спортсменів старшої вікової групи брали участь 10 команд (5 команд хлопців та 5 команд дівчат). У середній віковій групі – відповідно по 6 команд.

У фіналі змагань серед юнаків старших зустрілися команди СШ І-ІІІ ступенів №7 та ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Перемогла команда ЗОШ №6, друге місце — у юнаків СШ №7. У віковій категорії «юнаки середнього віку» у фінал вийшли спортивні колективи учнів СШ І-ІІІ ступенів №7 та ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Перемогу святкувала команда хлопців СШ №7.

У дівчат старших та дівчат середнього віку також перше місце у команди СШ І-ІІІ ст. №7, друге – у дівчат-волейболісток ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. У дівчат середнього віку першість виборола  команда дівчат  СШ №7, на другому місці юні волейболістки ЗОШ №5. Команди-переможці змагань відзначені грамотами відділу освіти міськвиконкому.

Відбулися також змагання першості міста з волейболу в залік ХХVІІ міських спортивних ігор школярів серед юнаків і дівчат, у яких взяли участь команди шкіл №1, №3, №5, №6 та №7.  У юнаків знову лідерами були команди ЗОШ І-ІІІ ст. №6 та СШ І-ІІІ ст. №7, які зайняли відповідно І та ІІ місця. Третіми стала команда ЗОШ І-ІІІ ст. №3. На четвертому місці – спортсмени ЗОШ І-ІІІ ст. №1, а замикають таблицю волейболісти ЗОШ І-ІІІ ст. №5. У дівчат переможцем стала команда спеціалізованої школи №7, «срібло» — у спортсменок  ЗОШ І-ІІІ ст. №5,  «бронза» — у волейболісток ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Четверте та п’яте місця – у команд ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та ЗОШ І-ІІІ ст. №6.  Команда юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. №6 взяла участь у обласному етапі змагань, де виборола 5 місце.

П’ять команд дівчат узяли участь у міських змаганнях з футзалу в залік ХХVІІ міських спортивних ігор школярів. Учасників змагань знову гостинно зустрічала спортивна зала Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7. Результати змагань: перше, друге та третє місця зайняли команди СШ І-ІІІ ст. №7, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та ЗОШ І-ІІІ ст. №5. Четверті – футболістки ЗОШ І-ІІІ ст. №6, п’яті – представники ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти Лебединського міськвиконкому.

М.Римар, методист ММК