Відзначили найкращих

Світлина від Олени Тараспольської.   Талановиту учнівську молодь Сумщини вкотре об’єднала любов до рідного слова, віра в його силу та незламність. В області відбувся підсумковий етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Захід проведено 16 лютого 2019 року на базі державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище».

«Рідна мова, її збереження – це неповторна надія для українців у такі непрості часи», – зазначив, вітаючи учасників, ректор комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Юрій НІКІТІН.

На важливій освітній ролі мови наголосила директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія САМОЙЛЕНКО, висловивши вдячність учителям, які прививають любов до слова, і учням, які просто не можуть не відгукнутись на рідне.

Привітав талановиту молодь заступник голови Сумської організації Національної спілки письменників України Олександр ВЕРТІЛЬ. Він назвав учнів та студентів Сумщини надією на світле майбутнє, зазначивши, що не важливо, хто здобуде першість у мовних змаганнях, знаково, що ще такі юні особистості усвідомлюють цінність рідної мови, готові пізнавати її та берегти.

Під час урочистостей грамотами, подяками, дипломами, художніми книгами від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Міжнародного благодійного фонду Ліга українських меценатів відзначено вчителів, викладачів і переможців ІІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед нагороджених — учениця школи Тягнієнко Даря та її наставниця Катерина Кульбачна, вчитель початкових класів.

Яскраві музичні вітання учасникам конкурсу подарували вихованці комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Світлина від Олени Тараспольської.  Ð¡Ð²Ñ–тлина від Олени Тараспольської.