Зустріч з Міністром

Світлина від Alla Bendyug.    У Верхньосироватській школі Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ зустрілася із тренерами Нової української школи

Міністр освіти і науки України зазначила, наскільки це важлива і непроста робота бути тренером, стояти першим біля витоків реформ, готувати успішних першопрохідців: «Тренери Нової української школи − це золотий актив реформ. Кожен із вас, ідучи в цей проект, змінювався, трансформував свою свідомість. Я бачила досвідчених педагогів, які сприймали спочатку Нову українську школу і свою іпостась тренера з іронією, але потім відчували смак нових можливостей і зацікавлювалися реформою. Бути тренером складніше, ніж просто вчителем чи методистом, але цікавіше. Я бажаю вам не втрачати драйву. Адже невдовзі ми матимемо нову генерацію вчителів». На зустрічі побувала і вчитель школи — тренер Нової української шоли Алла Бендюг.

Світлина від Alla Bendyug.  Ð¡Ð²Ñ–тлина від Alla Bendyug.