Тиждень математики та інформатики

тиждень фото      У школі пройшов тиждень математики та інформатики. Протягом тижня відбулися різноманітні заходи, вікторини, конкурси з математики та інформатики, які були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики та інформатики.

Перший день тижня розпочався з вернісажу креативних математичних газет. У цей же день для учнів школи була проведена загальношкільна лінійка присвячена відкриттю тижня математики та інформатики. У вівторок учні 6-х класів мали змогу позмагатися у математичному турнірі «Змагання розуму» (вчитель математики Усенко Л.С.). Зацікавленості дітей сприяв конкурсний, ігровий характер заходу. Учасники продемонстрували теоретичні знання, уміння розв’язувати різні завдання, розкрили творчий потенціал. Серед учнів 7-х класів в цей день обирали кмітливих математиків(вчитель математики Кузьменко Л.І.). Для учнів 8-А класу було проведено «Інформатичний калейдоскоп»(вчитель інформатики Лойченко І.А.). Учні виявили не тільки теоретичні знання, а й швидкість та згуртованість у вирішенні різноманітних практичних завдання з інформатики.

Наступного дня учні 5-х класів були залучені до інтелектуально-розважальної гри «Інформатичний калейдоскоп» (вчитель інформатики Дейнека Т.С.). Тут юні ерудити розв’язували логічні задачі, складали анаграми. Учні проявляли кмітливість у нестандартних ситуаціях, вчилися спілкуватися мовою інформатики, а також відстоювати свою точку зору. У цей же день семикласники взяли активну участь  у вікторині «Я і безпечний Інтернет» (уч. Лойченко І.А.). Учні 8-х класів дізналися про цікаві способи множення(уч. Кузьменко Л.І.).

У четвер проводився усний журнал «Відомі українські математики» для учнів 10-го класу (вчитель математики Бєлєскова Н.П.). Учні 5-х класів були залучені до проведення математичної вікторини (уч. Усенко Л.С.). З метою розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості учнів, вміння працювати у команді та зацікавленість у вивченні інформатики, для учнів 9-х класів було проведено «Турнір знавців інформатики» (уч. Дейнека Т.С.). Учні із зацікавленістю виконували запропоновані завдання.

Підсумком тижня стало проведення «Математичного кафе» для учнів 9-х класів в актовій залі школи (підготували вчителі Усенко Л.С та Кузьменко Л.І.). Команди 9-А класу «Геометрія» та 9-Б класу «Формула успіху» в ході змагань продемонстрували вміння застосовувати знання з предмету у нестандартній, ігровій ситуації, кмітливість, увагу, уміння швидко орієнтуватись  в ситуації. Перемогла команда 9-А класу.

Тиждень математики та інформатики сприяв розвитку логічного мислення учнів, творчої фантазії, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля.

IMG-041b9ebc2f6b24854dcc1cd0d2795655-V IMG_20190116_093500 IMG_20190116_090648 IMG-e392756b9dd0aa28e1bce1a1d2ea3f94-V IMG-747ec5d5b43fc66a1017328fbedcd0e2-V IMG-87b95a03a6cc572c6a5db3f5a4fafc36-V