Захист науково-дослідницьких робіт юних науковців

20190116_143716       Сьогодні Мала академія наук України – цілісна, багаторівнева система виявлення та відбору обдарованих дітей, забезпечення духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління, створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості, виховання майбутньої творчої та наукової еліти України.   Юні науковці – найкращі представники нового покоління. На їхніх плечах уже в найближчому майбутньому лежатиме відповідальність за долю країни.

У другій декаді січня 2019  року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбувся І ( міський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського та шкільних наукових товариств. На І (міський) етап представлено 77 робіт учнів. Виступи учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт оцінювало компетентне журі, яке об’єктивно аналізувало представлені роботи, їх презентацію та ставило актуальні питання юним дослідникам. Роботи учнів вирізнялися  авторським підходом до викладання матеріалу та самостійним характером виконання.

Учнів та їх керівників привітали завідувач міським методичним кабінетом відділу освіти Ковтуненко Л.В. та керівник міського наукового товариства учнів, директор міського Центру позашкільної освіти Попова А.О. Журі висловили сподівання, що всіх учасників конкурсу чекають великі перспективи.

За результатами заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, визначено 25 учасників очного етапу. Серед них учні школи:

— секція української мови: Бідний Максим (науковий керівник учитель української мови та літератури Утка Л.В.);

—  секція англійської мови: Сіробаба Захар (науковий керівник вчитель німецької мови   Стеблянко М.О.);

— секція хімії: Сіробаба Захар (науковий керівник вчитель хімії    Алхімова О.О.).

До участі у обласній учнівській науково-практичній конференції МАН України  рекомендовано роботи з хімії – Селезько Назара та Голуба Дмитра ( науковий керівник Алхімова О.О.).

Щиро вітаємо юних науковців з особистим досягненням на ниві науки та бажаємо перемоги у обласному етапі!