Мрії здійснюються

P81221-120155  Новий рік вважається найтеплішим і найбільш довгоочікуваним святом у році. Ще на початку місяця в повітрі починає витати дух чарів. Без сумніву, Новий рік, а з ним час яскравих подарунків під новорічною ялинкою найбільше чекають діти. Одні пишуть листи Діду Морозу в надії на те, що він виконає їх найзаповітнішу мрію, інші, наполегливо розповідають батькам про свої мрії та побажання.  І яке це щастя, коли ці мрії збуваються. Допомагають здійснювати побажання малечі люди з великим серцем – меценати. Напередодні свята учні школи взяли участь у міському конкурсі дитячих робіт на кращий ескіз впізнаваного

знаку міста Лебедина, який організував Благодійний фонд імені Івана Григоровича Лозового. Переможцями  конкурсу стали Борисенко Олександра, Древаль Марина, Влєзьков Єгор. Учні були нагороджені туристичною поїздкою до новорічного міста Києва. Програма поїздки була дуже насиченою і цікавою. Діти відвідали «Зимове містечко», здійснили прогулянку Софіївською площею, Майданом Незалежності. Незабутні враження залишили екскурсії у музей води та фотоілюзій, океанаріум. Зустріч із Іваном Лозовим була для дітей та вчителів цікавою та пізнавальною.

А щоб свята були ще яскравішими і гучнішими фонд Івана Григоровича Лозового подарував школі колонки з мікрофонами. Дякуємо! Бажаємо всім веселих свят та здійснення найзаповітніших мрій.

viber image с      viber image P81221-115938