Семінар-тренінг з курсу «Культура добросусідства»

З 5 по 12 грудня вчителі нашої школи Лойченко І.А. та Бендюг А.І. брали участь у семінарі-тренінгу з курсу «Культури добросусідства» з метою розвитку громадянської освіти, соціальної компетентності, розвитку навичок успішної міжкультурної комунікації, зниження конфліктного потенціалу в суспільстві, діалогу та толерантності серед дітей та дорослих, міжрегіонального співробітництва.

Розглядалися активні та інтерактивні форми і методи викладання курсу, метод проектів, основи морального виховання. Велика увага приділялася медіа освіті в сучасній інформаційній епосі, демократизації освітнього середовища, профорієнтації підлітків. Разом з тренерами курсу детально опрацювали принципи відновного права та основи громадянського виховання.

Учасники семінару-тренінгу отримали великий багаж теоретичних знань та практичних вмінь щодо викладання курсу в початковій та старшій школі і, звичайно ж, отримали сертифікати

viber image   в   вв ввв   вввв к   у кк   ууу          уууу уу