День людей з обмеженими фізичними можливостями

edh    Порушили проблеми милосердя, доброти, чуйності співпереживання учні, вчителі та запрошені гості із «Спортивного клубу інвалідів «Фенікс» на спільному заході «Доброта і милосердя у твоєму житті».

Розповіді дітей, відеоматеріали про милосердя, пісні, які звучали зі сцени, виступ голови  Лебединської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» Т.М. Чуйко і вірш, прочитаний нею ж про маму, викликали в дітей почуття співпереживання, співчуття, любові і поваги до ближнього.

Діти подарували запрошеним вітальні листівки з різдвяно-новорічними святами, в яких закладена частинка доброти, сонечка і позитиву.

Учні 4-А класу днями відвідали художній музей, де зустрілися з людьми з обмеженими фізичними можливостями. Діти подарували присутнім чудові пісні, теплі слова, веселі посмішки та дерево життя, оздоблене їхніми ж долоньками з побажаннями.

edh   edh edh