Коло спілкування

Реальністю сьогодні стало пропагування культу сили та жорстокості в ЗМІ, зниження виховного потенціалу сім’ї, порушення взаємодії між школою та сім’єю, поширення зразків асоціальної поведінки.

Серед підлітків значного поширення набули різноманітні конфлікти. Однією з форм конфліктної взаємодії є булінг. Це явище характеризується гостротою і тривалістю негативних наслідків для всіх його учасників. Так, булінг в шкільному середовищі негативно впливає на розвиток особистості підлітка. Поширення даного явища серед підлітків викликає потребу у пошуку ефективних форм та методів соціально-педагогічної профілактики.

З метою надання допомоги дітям у вирішенні проблем боулінгу у класах з медіаторами та лідерами учнівського самоврядування, учнями «групи ризику»  провели Коло спілкування практичний психолог школи  О.І. Звоновська та педагог-організатор С.К. Бігун.

edh    rpt