«Дерево надії»

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і дітей. На планеті 40 мільйонів людей на сьогоднішній день інфіковані ВІЛ. Хвороба СНІД викликається ВІЛ — вірусом імунодефіциту людини. Інфікованих людей називають ВІЛ-позитивні. Проте лише кінцева стадія хвороби називається СНІД — Синдром набутого імунодефіциту людини.

1 грудня — Всесвітній день боротьби́ зі СНІДом . Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

У стінах школи відбулася акція «Дерево надії». До неї долучилися учні і вчителі школи. Учні 5-11 класів виготовили інформаційні стінгазети. Адже зрозуміло, що діти зовсім по-різному сприймають інформацію, яку отримують від батьків та учителів, та ту, якою з ними діляться їхні товариші. Діти 2-11 класів пройнялися даною проблемою, самостійно виготовили стрічки солідарності, які носили біля серця, а потім перевісили на дерево, яке назвали деревом надії, надії на те, що у майбутньому СНІДу не буде.

Проведена була в цей день лінійка, на якій старшокласники поінформували про день боротьби зі СНІДом, а в актовій залі школи відбулася зустріч з волонтерами медичного училища, які розповіли старшокласникам про проблему людства, показали відеоматеріали та провели вікторину з даної теми.

Народна мудрість твердить: «Здоров’я – найвище благо». І лише духовно і фізично сильна та здорова особистість може увійти в сучасний напружений ритм життя, здобути відповідні знання, допомогти собі й навколишнім, стати корисною для суспільства. Тож бережіть себе і будьте здорові!

edh   edh edh   edh