Цікаві зустрічі

viber image11129 листопада учні 9-А класу разом із класним керівником у рамках правового тижня зустрілися із представниками Лебедиського районного суду. Зустріч відбулася у стінах приміщення суду у залі засідань. Учням запропонували послухати інформацію про булінг, його види та методи боротьби з цим явищем.
Перед дітьми виступила заступник керівного апарату суду Сугак Наталія Олексіївна. На запитання учнів відповідав голова Лебедиського районного суду Чхайло Олександр Володимирович. А з роботою Лебедиського бюро правової допомоги познайомив школярів Іванов Сергій Олексійович.
Наталія Олексіївна розповіла про структуру приміщення та процедуру проведення судового засідання.
Діти зрозуміли, що моральне здоров’я суспільства починається з них і вже сьогодні. Не бути байдужими до людей і їх життя — запорука міцних стосунків. А якщо раптом щось станеться, то тобі допоможе Бюро правової допомоги- порадник і провідник у правових питаннях.

viber image1 viber image11 viber image1111   viber image

Людмила Утка, класний керівник