День Гідності та Свободи

21 листопада згідно з указом Президента України від 13 листопада 2014 року № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

У рамках святкування знаменної дати та з метою забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини і європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей у школі  проведено виховний захід: «Ми повинні пам’ятати».

Діти пригадали події двох революцій — Майдану 2004 — го року, який був Святом Свободи, і Революції 2013 — го року, Революції Гідності. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих героїв Небесного Війська та усіх українських вояків, які загинули у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю продемонстрували  щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Світлана Бігун, педагог-організатор