Інтелектуал 2018. Номінація «Природничі науки»

Традиційною формою позакласної роботи в нашій школі є проведення шкільних інтелектуальних ігор. У рамках декади природничих наук творчою групою вчителів природничо-математичного циклу (Алхімовою О. О., Вязовою Т. В., Казанцевим С. М., Судніциною Л. М.) був підготовлений та проведений конкурс «Інтелектуал 2018. Номінація «Природничі науки»» серед учнів 7-8 класів. 7 класи представили такі учні: Андрухів Іван, Ковтуненко Станіслав, Батютенко Юрій, Коханов Руслан, 8 класи – Одинець Вероніка, Голуб Дмитро та Тарасенко Богдан.

Учні показали свої знання з природничих наук: фізики, хімії, біології, географії, природознавства в цілому у відбірковому етапі, відповідаючи на тестові запитання. У конкурсі «Подумай і відгадай!» учням було запропоновано здогадатися, про які найважливіші відкриття в науці йдеться та пояснити їх, переглянувши сценічні постановки, які підготували учні 9-А класу (Коцупал Іван, Єгупова Юлія та Бідний Максим). Тут були поєднані традиційні завдання та елементи STEaM-освіти (S-science-природничі науки, T-technology-технології, E-engineering-технічна творчість, a-arts-мистецтво, M-mathematics-математика). Для визначення переможця був проведений останній конкурс «Дуель», де змагалися вже учні 8 класів Голуб Дмитро та Одинець Вероніка. Перемогу здобула учениця 8-А класу — Одинець Вероніка.

Варто відзначити, що конкурс проводився з музичним супроводом під керівництво музичного керівника школи Бубон Оксани Миколаївни та солістами ансамблю «Барви» (Васьковець А., Бузулюк Т., Горбунової А., Шевченко С., Боженко А., Моренець М., Стегній П.), також  танцями: запальним  «ча-ча» Покутнього Дмитра і Костюкової Марії та енергійним танцем Балабана Єлисея.

Ведучими конкурсу виступили учні 10 класу Краснонос Анастасія та Ткаченко Олексій. Захід завершився  словами: «У відомого математика Фалеса запитали: — Що є найбільшим у світі? — Простір — Що є наймудрішим? — Час. — Що є найприємнішим — Досягти бажаного У заплутаних лабіринтах життя вам ще доведеться шукати свої рішення. І дай вам Бог, щоб вони завжди були правильні і бажані для вас. І щоб ви мали чудову можливість стати переможцями, вигукнувши славнозвісне архімедове: «Еврика!»»

Олена Алхімова, голова творчої групи