Осінь в гості завітала

1         Уже стало традицією у нашому навчальному закладі проводити виставку осінніх поробок учнів та батьків » Осінні барви». У цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою. Найкращі роботи відзначені на лінійці солодкими призами та подяками.

Пироги, виноград, яблука, горіхи, компот можна було придбати на благодійному ярмарку. А ще — прикраси та картини, іграшки, виготовлені власноруч, що додавало колориту. Блискуче підготувалися до свята діти усіх класів. Ніхто не залишився осторонь. Школярі завзято торгували своїм крамом, закликаючи покупців. Без перебільшення, весь шкільний колектив вважає, що ми, українці, — народ щедрий, гостинний, дружній, доброзичливий. Тому ще не раз ми проведемо ярмарку і допоможемо тим, хто цього потребує.

Яскраво, позитивно у школі пройшов Осінній бал. У конкурсах брали участь різні хлопці й дівчата — конкурсанти, показуючи свій інтелект, обізнаність, творчість. Потім вони ж стали учасниками танцювальних конкурсів. Серед 16 пар обрали віце короля і королеву Цебро Анастасію та Калініченка Кіріла, учнів 9-Б класу. А королем та королевою балу стали  Лещенко Ілля та Бакум Аміна. Усі класні колективи підготували та показали номери художньої самодіяльності: сценки, пісні та намагалися навчити присутніх танцювальних рухів.

Світлана Бігун, педагог-організатор

viber image 22