План осінніх канікул

«Затверджую»

Директор школи _____________ І.А. Харченко

План осінніх канікул

Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №7

2018 року

№п/п Заходи Дата Час Клас Відповідальний Примітка
Понеділок
1. Екскурсія у парк.

 

29.10.2018 11.00 1-А

1-Б

3-Б

Бендюг А.І.

Дидишко Я.С.

Зленко В.В.

2. Екскурсія у шкільний музей 29.10.2018 11.00 2-Б Шило Л.В.
3. Екскурсія у художній музей 29.10.2018 10.00 5-А Яненко І.М.
4. Екскурсія у музей школи №1 29.10.2018 10.00 7-А

8-Б

Доценко Н.В.

Завора С.М.

5. Екскурсія у музей спорту школи №6 29.10.2018 12.00 8-А Лойченко І.А.
6. Екскурсія у музей  школи №5 29.10.2018 10.00 9-А Утка Л.В.
7. Брейн-ринг 29.10.2018 11.00 10 Труфаненко Л.І.
8. Світ краси. Зустріч з фотографом. 29.10.2018 12.00 11 Гаврилишина Л.І.
9. Підготовка до конкурсів «Колосок», «Соняшник», «Кенгуру» 29.10.2018 10.00 4-А Вакуленко С.В.
10. Інтелектуальна гра 29.10.2018 10.00 4-Б Ховрат К.А.
 11. Заняття спортивної секції 29.10.2018 12.00

13.00

5-7

9-10

Бардецький О.А.

Омельченко О.А.

12. Робота шкільної бібліотеки 29.10.2018 10.00 1-11 Парфило Т.В.
Вівторок
1. Гра «Найрозумніший» 30.10.2018 10.00 2-Б ШилоЛ.В.
2. Екскурсія у краєзнавчий музей 30.10.2018 10.00 3-Б Зленко В.В.
3. Заняття гуртка «Умілі руки» 30.10.2018 11.00 4-А Вакуленко С.В.
4. Підготовка до Підготовка до конкурсу «Колосок» 30.10.2018 12.00 4-А Ховрат К.А.
5. Поїздка до м. Полтави 30.10.2018 8.00 5-Б Вязова Т.В.
6. Екскурсія у музей школи №1 30.10.2018 10.00 6-Б Тараспольська О.В.
7. Похід до лісопарку 30.10.2018 10.00 7-Б Кузьменко Л.І.
8. Засідання клубу «Веселих та розумних» 30.10.2018 11.00 8-А Лойченко І.А.
9. Зустріч із представниками захисту тварин 30.10.2018 12.00 9-А Утка Л.В.
10. Екскурсійна поїздка до м. Львова 30.10-2.11 14.00 9-Б

10

Діденко Л.О.
11. Проведення тренінгу 30.10.2018 11.00 11-А Гаврилишина Л.І.
12. Заняття спортивної секції 30.10.2018 12.00

13.00

5-7

9-10

Бардецький О.А.

Омельченко О.А.

13. Робота шкільної бібліотеки 30.10.2018 10.00 1-11 Парфило Т.В.
Середа
1. Проведення квесту «Країнами Європи» 31.10.2018 10.00 5-А Яненко І.М.
2. Екскурсія у художній музей 31.10.2018 10.00 6-Б Тараспольська О.М.
3. Екскурсія у музей спорту школи №6 31.10.2018 11.00 7-Б Кузьменко Л.І.
4. Поїздка до  м. Суми 31.10.2018 8.00 8-Б Завора С.М.
5. Заняття спортивної секції 31.10.2018 10.00

12.00

12.00

5-7 Бардецький О.А.

Омельченко О.А.

Романенко О.А.

6. Робота шкільної бібліотеки 31.10.2018 10.00 1-11 Парфило Т.В.
7. Репетиція вистави психологічного театру.

 

31.10.2018 11.00 5-А, 8-Б,8-А Бігун С.К.
Четвер
1. Екскурсія у художній музей 1.11.2018 11.00

 

10.00

1-А

1-Б

2-А

Бендюг А.І.

Дидишко Я.С.

Калініченко А.В.

2. Підготовка до свята «Мова калинова» 1.11.2018 10.00 3-А Кульбачна К.І.
3. Екскурсія в лісопарк 1.11.2018 11.00 5-Б Вязова Т.В.
4. Інтелектуальна гра 1.11.2018 12.00 6-А Ровенська С.М.
5. Заняття спортивної секції 1.11.2018 12.00 5-7 Бардецький О.А.

Омельченко О.А.

Романенко О.А.

6. Робота шкільної бібліотеки 1.11.2018 10.00 1-11 Парфило Т.В.
Засідання шкільного активу Країни «Данко» 1.11.2018 11.00 9-11 Бігун С.К.
Засідання екскурсоводів шкільного музею 1.11.2018 12.00 4,10 Шевченко М.С.
П’ятниця
1. Гра «Що?Де?Коли?» 2.11.2018 11.00 2-А Калініченко А.В.
2. Робота з обдарованими  учнями 2.11.2018 10.00 3-А Кульбачна К.І.
3 Екскурсія у музей школи №1 2.11.2018 10.00 6-А

 

Ровенська С.М.
4. Проведення квесту «Країнами Європи» 2.11.2018 11.00 7-А Доценко Н.В.
5. Заняття спортивної секції 2.11.2018 10.00

12.00

12.00

5-7

9-10

11

Бардецький О.А.

Омельченко О.А.

Романенко О.А.

6. Робота шкільної бібліотеки 2.11.2018 10.00 1-11 Парфило Т.В.
7. Робота гуртка «Джура» та «Козачата» 2.11.2018 12.00 4, 9 Шевченко М.С.