«МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ» — ІІ ФОРУМ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Удруге за ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 18 жовтня 2018 року в місті проходить форум, що об’єднав близько 600 директорів закладів освіти з усієї області.

Значимість закладу підкреслена з боку влади, на форумі були присутні: тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ, голова обласної ради Володимир ТОКАР, заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА. Зі слів директора Департаменту освіти і науки Вікторії ГРОБОВОЇ освітяни області спрацювали саме як агенти змін. Результати та досягнення освітньої галузі можна було прослідкувати на виставці, що розміщувалася в холі Легкоатлетичного манежу СумДУ, окрім того ознайомитись з новітніми лабораторними та практичними навчальними комплексами, завдяки яким створюється освітнє середовище Нової української школи.

Лебединський міський відділ освіти також брав участь у виставці та роботі форуму, делегацію очолив начальник відділу Доценко В.В. У складі делегації була і директор школи Ірина Анатоліївна Харченко. Наш заклад презентував свою діяльність, представивши інформацію на банері

Заступник голови Державної служби якості освіти України Алла БОНДАР ознайомила учасників з повноваженнями Державної служби якості освіти України; експерт з питань освіти Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку України Сергій ДЯТЛЕНКО провів майстер-клас з комунікативної грамотності; директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр СИДОРЕНКО окреслив потенційні можливості ЗНО та моніторингових досліджень.

Активні обговорення, вирішення гострих питань у широкому діалозі учасників – це той формат, який диктує реформа, і саме менеджери освіти є першочерговими агентами змін, на яких покладається увесь педагогічний колектив, тому всі новації та зміни мають іти саме від керівників. А на допомогу їм і проводяться такі заходи, як цьогорічний форум, покликані до єднання та професійного взаємного обміну напрацюваннями.

Лебединська школа информационный стенд