Творімо добро — творімо життя

P81002-135511 Учнівське самоврядування,  враховуючи складну ситуацію, що склалась сьогодні в Україні у сфері поводження з домашніми тваринами та регулюванні чисельності безпритульних тварин, відгукнулося на пропозицію благодійної організації «БФ «Щаслива лапа»  долучитись до проведення Всеукраїнського «уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), що відбувся 1-4 жовтня 2018 року. Захід приурочений Всесвітньому дню захисту тварин (відзначається 4 жовтня). Етичне ставлення дитини до тварини має почати формуватися в сім’ї з перших років життя дитини. І тут головним є приклад батьків та інших дорослих, що оточують особистість. Гуманне ставлення до тварин продовжує формуватися в дитини і в школі.  У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин у нашій школі  проведено  «Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Такий урок викликав неабиякий інтерес та активність школярів, адже кожен з них має свого домашнього улюбленця і охоче поділився особливостями догляду за ним.

Учні 3- А класу проведи виховну годину «Той. що  творить добро. творить саме життя». Доброта — це прояв всього хорошого. що є в кожній людині. Вона зароджується в кожному з нас ще з ранніх років життя. Ми сьогодні маємо бути  милосердними не тільки до людей. а й до всього, що нас оточує: тварин. рослин. Недаремно говорять. що криниця без води — просто яма. так і людина без доброти — сама оболонка. Людина повинна співчувати. допомагати ближньому. Так на годині спілкуванні діти розповідали про своє ставлення до тварин. прочитали вірші про друзів наших менших. складали прислів’я.

Учні 7- А класу, у рамках святкування Міжнародного Дня доброти до тварин , прийняли участь у конкурсній програмі «Хто  зверху». За відповідями на питання вікторини, конкурсанти були об’єднані у дві команди: Хижачки та  Домосіди. Конкуренція була надзвичайно сильна! Діти мали показати не лише знання особливостей життя тварин їхньої команди, а й проявити акторські таланти під час конкурсу «Відгадай на дотик». Усі учні:  глядачі і конкурсанти, отримали задоволення та зробили висновок, що життя тварин  дуже часто під загрозою небезпеки, і наша людська доброта і співчутливість — це врятовані підвиди зникаючих тварин та   подяка домашніх улюбленців.

Творіть добро і памятайте. що ми -люди.

43120215_1927747500855300_4553980233702703104_n   viber image 2   22 55   66 333   666