Обласний науково-практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи

Відповідно до планів роботи відділу освіти, міського методичного кабінету, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік 18 вересня 2018 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся обласний науково-практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти з теми «Управлінські аспекти організації освітнього простору для обдарованих школярів».

Учасники семінару – 25 заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти районів, міст Сумської області.

Захід відкрила методист з управлінської діяльності Сумського ОІППО Іващенко І.І., яка ознайомила присутніх із планом роботи семінару та виступила з доповіддю «Управлінські аспекти організації роботи з обдарованими учнями в закладі загальної середньої освіти». Учасників семінару щиро вітали секретар міської ради Древаль О.А., начальник відділу освіти Доценко В.В.

Директор Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Верхова В.Ю. привітала заступників директорів з навчально-виховної роботи та розповіла про успіхи педагогів закладу у роботі з обдарованими дітьми. У ході екскурсії закладом учасники ознайомились із матеріально-технічною стороною створення сучасного освітнього простору у освітньому закладі.

Під час пленарної частини обласного науково-практичного семінару виступила Ковтуненко Л.В., завідувач міського методичного кабінету, з питання «Організація освітнього простору для обдарованих школярів у закладах загальної середньої освіти міста Лебедин».

Практична частина обласного науково-практичного семінару складалась з трьох методичних лінійок.

Методична лінійка № 2 «Використання колективних форм роботи як один із шляхів підвищення компетентності педагогів з розвитку обдарованості учнів»включала і фрагмента засідання  методичного об’єднання учителів іноземних мов «Методичний квест із використанням QR-кодів» (Яненко І. М., учитель англійської мови Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради, керівник міського методичного об’єднання учителів іноземних мов).

Проведені заходи сприяли підвищенню управлінського та науково-практичного рівня заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань організації роботи з обдарованими учнями в закладах загальної середньої освіти.