ОБЛАСНИЙ ПОСТІЙНОДІЮЧИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ФІЗИКИ

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 21 вересня на базі Сумського державного університету відбувся обласний постійнодіючий семінар-тренінг «Розв’язування олімпіадних задач з фізики як засіб підвищення фахового рівня вчителя фізики».

Мета заходу – підвищення фахового рівня вчителя фізики з методики розвͦязування задач Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

На заході були присутні представники: Білопільського, Буринського, Великописарівського, Глухівського, Краснопільського, Кролевецького, Лебединського, Липоводолинського, Тростянецького, Шосткинського районів; мм. Суми, Глухів, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Ромни, Шостка; Березівської, Боромлянської, Буринської, Грунської, Кириківської, Кролевецької, Миколаївської, Недригайлівської, Верхньосироватської, Тростянецької ОТГ, у загальній кількості 48 осіб.

На засіданні виступили: Карпуша В.М., методист з фізики та астрономії Сумського ОІППО з теми «Розв’язування олімпіадних задач з фізики як засіб підвищення фахового рівня вчителя фізики: методичний аспект»; викладачі кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Сумського державного університету: Коваль В.В. з теми «Розв’язування винахідницьких задач як спосіб формування STEM-компетенцій обдарованих учнів», Нефедченко В.Ф. – «Розв’язування задач Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики з теми «Кінематика», Зимак Ю.А. – «Розв’язування задач Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики на застосування класичного закону додавання швидкостей».  У роботі семінару-тренінгу взяв участь учитель фізики  Казанцев Сергій Михайлович.

За результатами роботи учасники отримали методичні рекомендації.