Дні позитиву «Життя прекрасне»

IMG_20180913_123135 Молодь починає жити, творити. У неї ще не зовсім стійка психіка. Щоб показати цінність життя та його красу, у школі провели триденні дні позитиву. Перший день почався з акції «Веселка настрою». Десятикласники пропонували три кольорові смужки, які означають веселий, врівноважений та негативний настрій. Завдання: помістити смужку, яка відповідає настрою у корзину. Потім була вивішена веселка настрою, з якої видно, що все-таки переважає веселий настрій, але дуже багато негативного. Серед опитаних були діти, батьки та вчителі.

Кожну перерву в цей день лунала музика, проведена фотосесія «Поділись посмішкою»

Другий день був цікавий позитивною виставкою робіт та акцією «Зробимо життя кольоровим» Діти створювали картину радості, малюючи пензлем, пальцями, руками.

У п’ятницю проведена акція «Побажання позитиву». Старшокласники презентували усім позитивні висловлювання на маленьких аркушах паперу, від яких у кожного з’являлася усмішка. У кінці дня як підсумок проведена акція «Веселка настрою», яка показала, що настрій покращився.

Тож бажаємо всім позитиву. Життя прекрасне!