Свято здоров’я і спорту

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Традиційно День фізичної культури та спорту України відзначається у другу суботу вересня. Вперше це свято відзначали у 1994 році після виходу відповідного президентського указу. Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. З метою пропаганди  здорового способу життя з 10.09. по  14.09.2014 року в   школі  проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров’я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класоводів 1-4 класів була спрямована на:

• виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
  • покращення  здоров’я;
  • придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
  • залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом;
  • виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.