МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ НА СВОЄМУ САЙТІ ОПУБЛІКУВАЛО ВСІ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Картинки по запросу Ð¼Ð¾Ð½Міністерство освіти і науки України опублікувало підручники для школярів перших, п’ятих та десятих класів на своєму сайті.

Про це йдеться на сайті міністерства.

«Ми вже до 1 вересня виклали електронну бібліотеку всіх підручників, і 1-х, і 5-х, і 10-х класів, а також багатьох інших підручників. Навіть, наприклад, ті, хто мають паперові підручники, а не хочуть носити важкий ранець, можуть скачати собі в електронну читацьку книжку всі підручники і нею користуватися», — повідомила голова міністерства Лілія Гриневич під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді.

За її словами, друковані підручники для десятикласників будуть у листопаді, тож упродовж двох місяців є можливість користуватися саме електронними.

Нагадаємо, Держкомітет телебачення і радіомовлення України прийняв рішення про заборону ввозити в країну російські підручники з англійської мови. Мається на увазі підручник Марини Гацкевіч “Англійська мова для школярів і абітурієнтів: топіки, вправи, діалоги”, а також збірник біографій під назвою “Шпигунки. 12 жінок, які ризикнули всім”.