Конкурс «Безпечна дорога до школи»

IMG_20180907_113512 Учні 1-Б класу долучилися до Конкурсу «Безпечна дорога до школи» від проекту «Всеосвіта».

Конкурс «Безпечна дорога до школи» від проекту «Всеосвіта» – це дуже корисний, надзвичайно цікавий та абсолютно безкоштовний конкурс у форматі онлайн та оффлайн на тему правильного та безпечного поводження на дорозі для учнів 1-4 класів.

Кожний учасник може перевірити власні знання з Правил дорожнього руху та навчитися орієнтуватися на шляху від школи додому.

Участь в конкурсі допоможе вчителям створити оригінальну програму виховної години та провести корисний для ознайомлення позакласний захід. Батьки зможуть впевнитись, чи достатньо їхня дитина знає Правила дорожнього руху, чи ознайомлена з перешкодами на шляху від школи додому і наскільки швидко знаходить відповіді на питання, від яких залежить безпека у реальному житті.

Конкурс «Безпечна дорога до школи» допоможе кожному учню правильно орієнтуватися під час руху на дорозі, а батькам і вчителям – перевірити рівень знань дітей.