Безпека життєдіяльності дітей під час літніх канікул

mal bezpeka

Тривають літні канікули. Такий бажаний для кожної дитини період, коли часу на дозвілля з’являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, влітку на дітей також чекає і безліч небезпек. З початку сезону відпочинку почастішали випадки, коли діти самостійно вирушають на місцеві ставки та річки, до лісу або ж залишаються вдома самі. У такому випадку в рази зростає ризик потрапити у халепу, і, як наслідок, стрімко підвищуються показники надзвичайних подій за участю дітей. Про це повідомляє прес-служба ДСНС. Тож, враховуючи збільшення кількості надзвичайних випадків за участю дітей, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до батьків:

Наголошуємо на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності під час літніх канікул. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.

Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути.

Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду. Слідкуйте за тим, щоб малолітні діти відвідували самостійно місцеві ставки та річки.

Пам’ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

Літо – чудова пора ! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями в таборах відпочинку. А ще – цікаві пригоди під час прогулянок або риболовлі, несподівані зустрічі й нові знайомства. Відпочинок улітку завжди йде на користь, якщо, звичайно, постійно дбати про власну безпеку і безпеку рідних. Щоб відпочинок не приніс небажаних проблем, пропонуємо ще раз повторити правила безпеки.

Правила безпеки на залізниці

Основні правила безпечної поведінки з вогнем

Основні правила поведінки при користуванні предметами побутової хімії

Основні правила користування електроприладами