Увага! Оголошення

1. Про надання роз’яснень щодо умов запису дітей до закладів дошкільної освіти.

2. Про порядок зарахування учнів до початкової школи

3. Про Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

На засідання запрошуються керівники та заступники керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, вчителі, які працюватимуть з 1-ми класами у 2018-2019 н.р., батьки майбутніх першокласників.