Пролунав Останній Дзвоник — до нових зустрічей.

Картинки по запросу Пролунав Останній Дзвоник        Ось і закінчився ще один навчальний рік. Позаду залишилися десятки списаних зошитів та сотні навчальних годин.   Природно, що на святкові лінійки в день Останнього дзвоника, щорік приходить багато гостей, аби ще раз подумки пережити хвилюючий момент прощання зі школою та подарунками зробити свято більш яскравим і приємним, аби воно запам’яталося надовго. Не стало виключенням і цьогорічне святкування. У  школі пролунав останній дзвоник. Когось він покликав до веселої та захоплюючої пори літніх канікул, а когось — у доросле та самостійне життя. Цьогоріч  стіни рідної школи назавжди покидають 40 одинадцятикласників. На святі прощання зі школою традиційно школярів вітали батьки, учителі,  до поздоровлень долучилися і гості. Кращі учні і вчителі нагороджені грамотами, подяками міського голови, начальника відділу освіти, директора закладу.