Підсумки гри «Соняшник»

viber image5  Підведено підсумки найяскравішої IХ Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»! У 2018 році гра «Соняшник» стала найпопулярнішою та набула визнання у переважній більшості освітянських спільнот України. 152 учні школи (5-11 класи) взяли участь у цікавих випробуваннях. Вітаємо Вас, любі учасники, – Ви, молодь України, найдорожчий скарб нашої країни, її надія, гордість та майбутнє. Вітаємо Ваших наставників – саме їхня наполеглива праця є запорукою збереження української мови і традицій українського народу. Вітаємо Ваших батьків за матеріалльну підтримку, за непереборне бажання розвивати Вас та Україну.

Результати випробувань:

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня — 2: Логвиненко Влад, Шевченко Софія

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня - 7: Перекрестов Олександр, Овсієнко Ростислав, Пещерова Андріанна, Шушман Марія,  Венжега Єлизавета, Парфило Інна, Мелаш Аліна.

Диплом переможця у початковій школі — Кириченко Анастасія.

Диплом І ступеня регіонального рівня — 15.

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня — 14.

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня — 9.

viber image4     viber image6 viber image    viber image1 viber image3