Відомі результати еко-освітнього проекту «Компола»

Міністр освіти Лілія Гриневич та міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак спільно підвели підсумки екологічно-освітнього конкурсу «Компола».

Під час заходу Лілія Гриневич зазначила, що діти важливі, бо вони можуть не лише обирати нові моделі поведінки для себе, але й безпосередньо впливати на поведінку батьків. Саме тому впровадження еко-проектів у життя шкіл – один із вагомих інструментів для зміни екологічної поведінки у суспільстві загалом.

За результатами конкурсу, у 200 з 400 шкіл, які подавалися на конкурс, буде встановлено компостер для переробки харчових відходів.

Серед переможців є навчальні заклади з усієї України і навіть прифронтових Луганської та Донецької областей. Так, компостер отримають 12 шкіл-інтернатів, 22 опорні школи, 1 спеціалізована школа для дітей з особливими потребами та 165 загальноосвітніх шкіл, у тому числі і наша школа.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ