Таємниці пізнання себе та інших засобами психології

головна_res     Справжнім святом психології стали урочистості з нагоди відзначення учасників обласного дистанційного проекту «Мій світ психології».

Двадцять дев’ять старшокласників – учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області разом із практичними психологами зібралися 25 квітня 2018 року в Сумському Палаці дітей та юнацтва, щоб здійснити подорож у світ психології. Від школи на заході присутня Звоновська О.І.

Захід проходив у формі психологічного квесту, під час якого учні та психологи мали можливість не тільки познайомитися один з одним, але й, працюючи у «психологічних майстернях», визначити свій психоемоційний стан, створити мандалу на успіх, визначити шляхи власного самовдосконалення.

Обласний дистанційний проект «Мій світ психології» започатковано навчально-методичним центром психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у 2015 році. Його мета – підвищення психологічної культури учнів як необхідної складової загальнолюдської культури особистості.

До участі в проекті цього року зареєструвалися 182 учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Сумщини. Проект проходив у два етапи. У першому етапі – із 26 лютого до 12 березня 2018 року – узяли участь 140 учнів. Відповіді на завдання другого етапу (16 березня – 10 квітня 2018 року) надіслали 90 старшокласників.

Урочистості стали для учасників справжньою мандрівкою в невідомі таємниці та магію психології, сприяли усвідомленню її можливостей щодо пізнання свого внутрішнього світу.