Підсумки проведення Малих олімпіад з математики та природознавства

        Відповідно до Положення про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у навчальних закладах міста Лебедина, затвердженого наказом відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради від 23.09.2015 № 220-ОД, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу  обдарованих  та здібних  учнів, забезпечення наступності між початковою та середньою ланками освіти у школах міста було проведено Малі учнівські олімпіади з математики та природознавства серед учнів 3-4 класів шкіл міста.

        II етап  проводився  на базі СШ № 7 – 14 березня з математики та 22 березня з природознавства. В олімпіаді з математики  взяли участь 29 учнів 3-х та 29  учнів 4-х класів міських шкіл.  До  участі в олімпіаді з природознавства було залучено 27 учнів 3-х класів та 28 учнів 4-х класів.

Відповідно до протоколів засідання журі учні школи стали абсолютними переможцями.

Математика.

  1. Шульга Борис  (учитель С.В.Вакуленко) – I місце
  2. Вельбой Анастасія, Федина Ярослав(учитель С.В.Вакуленко) – IІ місце
  3. Попянош Михайло,Крижанівський Михайло  (учитель К.А.Ховрат) – IІІ місце

         1. Степанова Олеся, Мусенко Михайло (учитель А.І.Бендюг) – ІІІ місце

У командному заліку призові місця з математики вибороли команди учнів:

           1 місце – команда 3-А класу  (учитель С.В.Вакуленко)

           2 місце – команда 3-Б класу  (учитель К.А.Ховрат)

           3 місце – команда  4-А класу ЗОШ № 7 (учитель А.І.Бендюг)

 Відповідно до протоколів засідання журі переможцями олімпіади з природознавства  стали:

  1. Кириченко Анастасія, учениця СШ № 7 (учитель К.А.Ховрат) – І місце
  2. Ільченко Анна, Пізняк Поліна  (учитель С.В.Вакуленко) – ІІ місце
  3. Головня Емілія (учитель К.А.Ховрат) – ІІІ місце

        1. Степанова Олеся (учитель А.І.Бендюг) – І місце                                                                                                                                                          2. Мусенко Михайло (учитель А.І.Бендюг) – ІІІ місце                                                                                                                                                    3. Давидченко Іван (учитель Я.С.Дидишко) – ІІІ місце

У командному заліку олімпіади  з природознавства призові місця вибороли команди учнів:

         1  місце – команда 3-А класу (учитель С.В.Вакуленко)

         2 місце – команда 3-Б класу (учитель К.А.Ховрат)

         1  місце – команда 4-А класу  (учитель А.І.Бендюг)