Підсумки проведення Малих олімпіад з математики та природознавства

Відповідно до Положення про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у навчальних закладах міста Лебедина, затвердженого наказом відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради від 23.09.2015 № 220-ОД, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу  обдарованих  та здібних  учнів, забезпечення наступності між початковою та середньою ланками освіти у школах міста було проведено Малі учнівські олімпіади з математики та природознавства серед учнів 3-4 класів шкіл міста.

II етап  проводився  на базі СШ № 7 – 14 березня з математики та 22 березня з природознавства. В олімпіаді з математики  взяли участь 29 учнів 3-х та 29  учнів 4-х класів міських шкіл.  До  участі в олімпіаді з природознавства було залучено 27 учнів 3-х класів та 28 учнів 4-х класів.

Відповідно до протоколів засідання журі учні школи стали абсолютними переможцями.

Математика.

1. Шульга Борис  (учитель С.В.Вакуленко) – I місце
  2. Вельбой Анастасія, Федина Ярослав(учитель С.В.Вакуленко) – IІ місце
  3. Попянош Михайло,Крижанівський Михайло  (учитель К.А.Ховрат) – IІІ місце