Молодий учитель у школі — наша надія

P80315-093222     З метою розвитку творчих здібностей молодих учителів та підвищення їх професійної майстерності у школі проведено Тиждень молодого вчителя. У рамках Тижня молодими спеціалістами:були проведені відкриті уроки, на яких вони показали належний рівень методичної підготовки, позитивне ставлення до учнів та прагнення до самовдосконалення.

Дейнека Т.С. провела відкритий урок з інформатикив 9-му класі на тему «Створення складних векторних зображень», впродовж якого учні закріплювали свої знання з цієї теми, вдосконалюючи навички складання векторних зображень, а також створювали соціальну рекламу.

Учитель Войтенко О.О. провела урок з англійської мови у 5-му класі, протягом якого учні у жвавому поєдинку змагалися, закріплюючи свої знання з вивченої теми. Під час заходу вдало здійснювалися міжпредметні зв’язки з українською літературою.

Вязова Т.В вдало поєднала традиційні та інтерактивні форми навчання, завдяки чому і залучила усіх учнів до активної  та плідної роботи на уроці. Учитель географії  використала мультимедійну презентацію для розвитку інформаційної  компетентності школярів.

Цікаво і змістовно пройшов  відкритий урок з трудового навчання у 7-му класі. Хлопці разом з учителем Бардецьким О.А. поринули в атмосферу аукціону. Учитель вдало підібрав  форму проведення підсумкового уроку з теми «Захист проекту»Панно»».

Майстер-клас з використання сучасних технологій у формуванні компетенцій  успішної особистості провела для педагогів учитель інформатики Лойченко І.А.

Хімічні властивості кислот, їх дію на індикатори, взаємодію з металами і т. ін. презентувала під час уроку восьмикласникам учитель хімії Алхімова О.О., демонструючи компетентнісний підхід до викладання предмета.

Завдяки співпраці адміністрації, наставників та старанній підготовці молодих вчителів  уроки проведено методично правильно, з використанням інтерактивних засобів. Школярі виявили  активність та зацікавленість.

P80305-111336    P80315-092749 P80305-111105   P80316-104513