Перший крок у науку

29345118_1575612465870798_398755244_n     24 березня 2018 року в м. Суми на базі СумДУ відбулася щорічна науково-практична конференція «Перший крок у науку», організаторами якого є комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з обдарованою молоддю.

Реєстрація учасників відбулася в Конгрес-центрі СумДУ, де були проведені також організаційні збори, учні відвідали науково-технічну виставку, та взяли участь у Всеукраїнському флеш-мобі «Тризуб гуртує».

Учні Лебединської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №7 є активними і постійними слухачами Сумського територіального відділення Малої Академії Наук України.

У цьому році участь в обласній конференції «Перший крок у науку» взяли учні 8-11 класів: Утка Валентин, Бідний Максим, Сіробаба Захар та Карпова Яна.

На розгляд компетентного журі вони представили свої наукові роботи.

У секції медицини, біології людини, хімії слухали учня 8-А класу Сіробабу Захара з роботою на тему: «Природні кислотно-основні індикатори».

У секції «українська мова та журналістика» учні 8 – А класу Утка Валентин та Бідний Максим презентували напрацювання з тем: «Образні вислови у поезіях Д. Білоуса», «Категорія порівнянь у романі П. Куліша «Чорна рада»».

У секції загальної біології, зоології, ботаніки та екології слухали ученицю 11 – Б класу Карпову Яну з дослідженням на тему «Амброзія полинолиста – зелений агресор».

Після захисту науково-дослідницьких робіт у актовій залі Інституту бізнес-технологій УАБС СумДУ відбулося урочисте нагородження учасників конференції.

Учні нашої школи посіли почесні призові місця:

Сіробаба Захар – ІІ місце;

Утка Валентин – ІІ місце;

Бідний Максим – ІІ місце;

Карпова Яна – ІІІ місце.

Науковими керівниками слухачів Сумського територіального відділення Малої Академії Наук України були: учитель хімії Алхімова О. О., учитель української мови та літератури Утка Л. В., учитель географії Вязова Т. В.

viber image1   viber image2 viber image